Gada skolotājs – 2015
06.11.2015.

Sveicam mūsu skolas balvu ieguvējus un nominantus Ogres novada pašvaldības izsludinātajā konkursā „Gada skolotājs – 2015”!

SONY DSC

Dabaszinību skolotāja un direktora vietniece Elita Atslēdziņa – Balva nominācijā „Inovācijas izglītības procesā”.

Latviešu valodas un literatūras skolotāja Silvija Tutāne – izvirzīta nominācijai „Ieguldījums un sasniegumi audzināšanas un ārpusstundu darbā”.

Sporta skolotājs Jevgēnijs Liepa – izvirzīts nominācijai „Mūža ieguldījums izglītībā”.

Mēs lepojamies!