Ģimenes sirds un dvēsele ir māte
13.05.2017.

Ceturtdien, 11. maijā Madlienas vidusskolā ar sirsnīgu koncertu atzīmējām tuvojošos Mātes dienu. Tajā piedalījās sākumskolas koris (diriģente Ilze Sprance), deju kolektīvs ‘’Lienīte” 1.-3., 4.-5. un 6-7. klašu grupas (vadītāja Vineta Tumane), zēnu instrumentālās mūzikas pulciņa dalībnieki (vadītājs Andis Bičevskis), zēnu ansamblis kopā ar Eviju Korovacku (vadītāja Mārīte Kovoļevska). Svētku koncertu vadīja un tēlaini caurvija 11. klases skolēni Anna Stauža un Mārtiņš Strazdiņš, ar latviešu tautasdziesmām par māmiņu to bagātināja 5. klases skolēni – Undīne Dzene, Alise Pētersone, Silva Kļaviņa, Markuss Gulbis un Reinis Sedojs. Šis koncerts bija kā pateicība visām māmiņām un vecmāmiņām par auklējumu, par negulētajām naktīm, par visām ne ar ko neapmaksājamām rūpēm, par nenogurstošo gādību!