04.-07.05. Valsts svētku brīvdienas (5.maijs jāatstrādā 13.maijā).

10.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 9. un 12.klašu skolēniem.

10.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Ogrē.

11.05. Mātes dienas koncerts.

12.05. Pēdējais zvans 9.un12.kl.skolēniem.

13.05. Sadraudzības skolu salidojums (Aizputes vsk., V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija, Jūrmalas VĢ, Saldus vsk.).

18.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Madlienas vsk.

29.05. 4.klases skolēnu Atvadas no sākumskolas.

29.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 1.- 8. un 10.-11.klašu skolēniem.

30.05. Pedagoģiskās padomes sēde.

31.05. Skolas Karoga svētki. Vasaras ieskaņas koncerts.

31.05. Ģimenes diena Krapes filiālē.

Jūnijs: ⇅

Augusts: ⇅

par skolu

Š.g. 11.maijā vidusskolas aktu zālē tika aicināti 2014./2015.m.g. mācību priekšmetu olimpiāžu, konkursu un sporta sacensību godalgoto vietu ieguvēji, skolotāji un skolēnu vecāki. Skolas direktors E.Viņķis uzrunājot klātesošos, uzsvēra izglītības lielo nozīmi katra jaunieša dzīvē, uzteica viņu papildus ieguldīto darbu un laiku, pārstāvot skolu un apliecinot savas prasmes. Pateicības vārdi tika veltīti arī skolēnu vecākiem, kuri palīdzējuši, atbalstījuši un iedrošinājuši bērnus panākumu gūšanā.
Individuālie sasniegumi mācību priekšmetu olimpiādēs un sporta sacensībās tika novērtēti ar īpašu medaļu, kuru rotā skolas attēls un skolas pateicības raksts katram laureātam.
Katram skolotājam, kura sagatavotie skolēni ir guvuši panākumus mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un sporta sacensībās skolas direktors pasniedza pateicības rakstu par kvalitatīvu, radošu un godprātīgu darbu.
Pasākuma laikā skanēja brīnišķīgi saksofonistu un ģitāristu muzikālie priekšnesumi, veltīti saviem skolas biedriem un viņu panākumiem.

12.maijā daudzi no mūsu skolēniem tika aicināti piedalīties Ogres novada pašvaldības organizētajā Valsts olimpiāžu, konkursu un sporta sacensību dalībnieku un viņu pedagogu godināšanas pasākumā.

aktuāli

rakstu arhīvs