Godinām mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājus
18.05.2015.

Š.g. 11. maijā vidusskolas aktu zālē tika aicināti 2014./2015.m.g. mācību priekšmetu olimpiāžu, konkursu un sporta sacensību godalgoto vietu ieguvēji, skolotāji un skolēnu vecāki. Skolas direktors E. Viņķis uzrunājot klātesošos, uzsvēra izglītības lielo nozīmi katra jaunieša dzīvē, uzteica viņu papildus ieguldīto darbu un laiku, pārstāvot skolu un apliecinot savas prasmes. Pateicības vārdi tika veltīti arī skolēnu vecākiem, kuri palīdzējuši, atbalstījuši un iedrošinājuši bērnus panākumu gūšanā.

Individuālie sasniegumi mācību priekšmetu olimpiādēs un sporta sacensībās tika novērtēti ar īpašu medaļu, kuru rotā skolas attēls un skolas pateicības raksts katram laureātam.

Katram skolotājam, kura sagatavotie skolēni ir guvuši panākumus mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un sporta sacensībās skolas direktors pasniedza pateicības rakstu par kvalitatīvu, radošu un godprātīgu darbu.

Pasākuma laikā skanēja brīnišķīgi saksofonistu un ģitāristu muzikālie priekšnesumi, veltīti saviem skolas biedriem un viņu panākumiem.

12. maijā daudzi no mūsu skolēniem tika aicināti piedalīties Ogres novada pašvaldības organizētajā Valsts olimpiāžu, konkursu un sporta sacensību dalībnieku un viņu pedagogu godināšanas pasākumā.