Informatīvā diena „Esi gaidīts Madlienas vidusskolā”
30.04.2017.

Ceturtdien, 27. aprīlī Madlienas vidusskolas 10. klases skolēni Ketija Povha, Māra Kļaviņa un Henrijs Augšpuls kopā ar skolotāju Marutu devās uz Zaubes, Ķeipenes un Lēdmanes pamatskolām, lai tiktos ar 8. un 9. klašu skolēniem, un aicinātu jauniešus izvēlēties vidējo izglītību apgūt pie mums Madlienas vidusskolā. Lai ieinteresētu apkārtējo pagastu skolēnus, bijām sagatavojuši plašu informāciju par vispārējās vidējās izglītības programmas īstenošanu, par skolas ikdienu, ārpusklases pasākumiem un citām daudzveidīgām iespējām mūsu skolā, jo ikviens ir laipni gaidīts Madlienas vidusskolā!