Jaunizveidotais vokāli instrumentālais ansamblis „Tikai runājiet”
11.03.2018.

Šā gada 7. martā Madlienas vidusskolas un Madlienas kultūras un jaunrades studijas „Odivi” vokāli instrumentālais ansamblis „Tikai runājiet” devās uz Rīgu, lai piedalītos Valsts izglītības satura centra organizētajā Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu un popgrupu festivālā konkursā „No baroka līdz rokam”. Kolektīva vadītāja ir mūzikas skolotāja Iveta Mežajeva un kultūras nama pūtēju orķestra diriģents Viesturs Lazdiņš. Kolektīva dalībnieki – Māra Kļaviņa, Estere Ozoliņa, Evija Korovacka, Ance Ikauniece, Raimonds Batura, Edgars Mežajevs un Patriks Nikolajs Ozoliņš. Profesionālas žūrijas novērtēts, kolektīvs ieguva 34,67 punktus un II pakāpes diplomu. Paldies kolektīva dalībniekiem, vadītājiem un atbalstītājiem!