Karjeras diskusija
07.02.2020.

Pateicoties Eiropas Sociālā fonda finansētajam projektam Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, 2020. gada 4. februārī Madlienas vidusskolā notika “Karjeras diskusija”.

Pie mūsu vidusskolēniem viesojās pašizaugsmes trenere jeb koučinga speciāliste Vineta Saulīte. Nodarbības laikā trenere jauniešiem mācīja iegūt lielāku pārliecību par sevi, saprast, kā izvirzīt un sasniegt mērķus, attīstīt komunikācijas prasmes un iemaņas, novērtēt savu ietekmes un spēju apjomu, apzināties, ko paver rīcība un mērķtiecīga darbība. Tika veikti uzdevumi, kuros varēja pārbaudīt skolēnu uzmanību un spēju citus uzklausīt un dzirdēt, kā arī sadarboties kā kolektīvam, lai vingrinājums izdotos.

Lai jauniešiem izdodas atrast savu sapņu nodarbošanos un vietu dzīvē!

Pedagogs karjeras konsultants Ilze Smilškalne