04.-07.05. Valsts svētku brīvdienas (5.maijs jāatstrādā 13.maijā).

10.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 9. un 12.klašu skolēniem.

10.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Ogrē.

11.05. Mātes dienas koncerts.

12.05. Pēdējais zvans 9.un12.kl.skolēniem.

13.05. Sadraudzības skolu salidojums (Aizputes vsk., V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija, Jūrmalas VĢ, Saldus vsk.).

18.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Madlienas vsk.

29.05. 4.klases skolēnu Atvadas no sākumskolas.

29.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 1.- 8. un 10.-11.klašu skolēniem.

30.05. Pedagoģiskās padomes sēde.

31.05. Skolas Karoga svētki. Vasaras ieskaņas koncerts.

31.05. Ģimenes diena Krapes filiālē.

Jūnijs: ⇅

Augusts: ⇅

par skolu

Pagājušajā nedēļā, tāpat kā daudzās izglītības iestādēs daudzviet Latvijā, arī Madlienas vidusskolā norisinājās Karjeras dienas 2016. Pasākumu dienas vairāk kā nedēļas garumā bija vienotas ar kopīgo nosaukumu „Es būšu …. darba tirgū”. To laikā un ietvaros pedagogi mudina skolēnus aktīvi domāt par savu turpmāko karjeras virzību – arodu un profesiju, iepazīt sevi, savas intereses, savas spējas. Aicināja vērtēt, analizēt, piedāvāja apskatīt sfēras, kas šķiet tuvākas un saistošākas. Iepazināmies ar atsevišķu profesiju pārstāvjiem.
Karjeras nedēļu skolā sākām ar izstādes „Es būšu izglītots speciālists darba tirgū” izveidošanu un iekārtošanu skolas I stāva gaitenī. Izstādes pamatdoma sekojoša – kāda saistība mācību priekšmetiem ir ar profesijām. Katra klase izveidoja plakātu, izvēloties vienu mācību priekšmetu kā centrālo un apskatot tās profesijas, kurām ar šo priekšmetu ir visciešākā saistība un kuras nav iedomājas bez pamatzināšanām tieši šajā priekšmetā. Nākamajā dienā 11. oktobrī notika pasākums „Es būšu vērtīgs speciālists darba tirgū”. Pie sākumskolas audzēkņiem viesojās māksliniece – ādas apstrādes meistare- Inga Gailīte, demonstrējot savu veikumu un iepazīstinot ar savu profesionālo darbību. 12. oktobrī skolēni devās uz Madlienas kinozāli „O divi”’, kur tika laipni demonstrēta dokumentālā filma „Kvanta kods” par fiziķi-zinātnieku, īpašu atzinību sasniegušu latvieti Vjačeslavu Kaščejevu. Filma apliecināja visiem sen labi zināmo patiesību, ka visu panākumu pamatā ir pakāpenisks, plānots, nopietns darbs un patiesi atvērta, pozitīva attieksme pret notikumiem un cilvēkiem. 13. oktobrī lekciju ciklā „Es būšu pieprasīts speciālists darba tirgū” pie vecāko klašu skolēniem viesojās pārstāvji no SIA ”Ekodoma” Milda Pētersone un Edvards Sprūdžs, kuri iepazīstināja ar savu nodarbošanos, kas saistīta ar mūsu fiziskās vides efektīvu uzlabošanu, tāpat vizītē pie mums bija SIA Filter darbinieki Jānis Veckaktiņš un Māris Bernāts, kuri iepazīstināja ar savu darba specifiku viņu pārstāvētā uzņēmumā, kas nodarbojas ar būvniecību, siltuma un ūdens apgādi. Šajā gadā mums akcents bija likts uz izteikti tehnisku, ar eksaktām zinātnēm saistītu profesiju apskati. Karjeras dienas 2016 noslēdzām ar mūsu pamatskolas 5. un 6. klases skolēnu aktīvu piedalīšanos militāri patriotiskajā pārgājienā Ogrē, par ko arī sakām lielu paldies organizatoriem. Paldies arī visiem mūsu skolas skolēniem un pedagogiem, kuri bija atsaucīgi un aktīvi Karjeras dienas 2016 dalībnieki.

aktuāli

rakstu arhīvs