Klašu dekorēšanas konkurss
06.01.2017.

“Kasīšu Ziemassvētku klase”

2016.gada 21.decembrī Madlienas vidusskolas skolēni rādīja Ziemassvētku uzvedumu “Ziemassvētki Kasīšu ciemā”. Balstoties uz lugas tēmu, Skolēnu Pašpārvalde nolēma rīkot klašu dekorēšanas konkursu „Kasīšu Ziemassvētku klase.” No 12. līdz 16.decembrim 1.-12.klašu skolēniem un skolotājiem tika dots laiks, lai savās klasēs ienestu Kasīšu ciema noskaņas. 16.decembra rītā, īpaši veidota Skolēnu Pašpārvaldes dalībnieku žūrija devās klašu izvērtēšanā. Tā kā katras klases dekorēšanā bija pielikts liels darbs, centība un pūlēs, Pašpārvalde nolēma, ka netiks dalītas vietas, bet gan nominācijas, kā, piemēram, “Sniegotākā klase”, “Mājīgākā klase”, “Grinčīgākā klase”, utml. Skolēnu Pašpārvaldes  komanda saka lielu paldies par klašu kolektīvu atsaucību un ceram uz tik pat lielu atsaucību arī nākamajos Pašpārvaldes pasākumos!

Skolēnu Pašpārvalde