04.-07.05. Valsts svētku brīvdienas (5.maijs jāatstrādā 13.maijā).

10.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 9. un 12.klašu skolēniem.

10.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Ogrē.

11.05. Mātes dienas koncerts.

12.05. Pēdējais zvans 9.un12.kl.skolēniem.

13.05. Sadraudzības skolu salidojums (Aizputes vsk., V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija, Jūrmalas VĢ, Saldus vsk.).

18.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Madlienas vsk.

29.05. 4.klases skolēnu Atvadas no sākumskolas.

29.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 1.- 8. un 10.-11.klašu skolēniem.

30.05. Pedagoģiskās padomes sēde.

31.05. Skolas Karoga svētki. Vasaras ieskaņas koncerts.

31.05. Ģimenes diena Krapes filiālē.

Jūnijs: ⇅

Augusts: ⇅

par skolu

26. novembrī Rīgas Latviešu biedrības namā noslēdzās Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācijas organizētais konkurss, kas veltīts Raiņa un Aspazijas 150. jubilejai. Konkursā piedalījās vairāk nekā 400 skolēnu no visas Latvijas, veiksmīgākie (ap simts skolēnu) tika uzaicināti uz noslēguma sarīkojumu un apbalvošanu. No Madlienas vidusskolas pasākumā piedalījās Beāte Ločmele un Aiga Pīķe, saņemot Daudzināšanas rakstu. Meitenes savus darbus iesūtīja jau martā, kad bija Aspazijas dzimšanas diena, septembrī notika konkursa 2. kārta, kad laba vēlējumus varēja sūtīt Rainim. Paldies čaklajām rakstītājām un zīmējumu autorēm!

aktuāli

rakstu arhīvs