Konkursa “Rainim un Aspazijai 150” noslēgums
26.11.2015.

26. novembrī Rīgas Latviešu biedrības namā noslēdzās Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācijas organizētais konkurss, kas veltīts Raiņa un Aspazijas 150. jubilejai. Konkursā piedalījās vairāk nekā 400 skolēnu no visas Latvijas, veiksmīgākie (ap simts skolēnu) tika uzaicināti uz noslēguma sarīkojumu un apbalvošanu. No Madlienas vidusskolas pasākumā piedalījās Beāte Ločmele un Aiga Pīķe, saņemot Daudzināšanas rakstu. Meitenes savus darbus iesūtīja jau martā, kad bija Aspazijas dzimšanas diena, septembrī notika konkursa 2. kārta, kad laba vēlējumus varēja sūtīt Rainim. Paldies čaklajām rakstītājām un zīmējumu autorēm!