skolēnu uzņemšana
kalendārs
Pasākumos var notikt fotogrāfēšana vai filmēšana, fotogrāfijas var tikt izmantotas izglītības iestādes publicitātes pasākumiem.

visi pasākumi
vecākiem
skolotājiem

Tuvojoties deklarācijas “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu” trīsdesmitgadei, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) Tautas frontes muzeja nodaļa un 4. maija Deklarācijas klubs aicināja skolēnus piedalīties vizuālo darbu un dzejas konkursā “Brīvība, mana un mūsu”, parādot, ko viņiem nozīmē brīvības ideja. Skolēni savos darbos atspoguļoja, cik skaistā, dziedošā, ziedošā un iespēju bagātā zemē mēs dzīvojam, cik svarīga mums ir tās brīvība un neatkarība. Paldies visiem skolēniem, kas piedalījās konkursā. No 243 skolēniem (24 Latvijas skolas) arī Madlienas vidusskola ieguva godalgotas vietas.

Sveicam Keitu Lamberti ar iegūto 3. vietu 8.–9. klašu grupā un Jogitu Lazdiņu ar iegūto 3. vietu 10.–12. klašu grupā.

Vēstures skolotāja Anita Jākobsone

stundu saraksts
informācija
sveicam!
Madlienas vidusskolas
Darbības mērķis: ⇅

Uzdevumi: ⇅

Prioritātes: ⇅

skolēniem