Konkurss Esi/ Radošs

3. klases skolēni labprāt piedalās dažādos konkursos. Šoreiz atsaucāmies SIA CENTRS SEVII izsludinātajam konkursam, kura mērķis bija izzināt, apgūt, izprast esi/prasmes – mērķtiecību, empātiju, komunikāciju, apzinātību un skola2030 tikumus – gudrību, centību, atbildību, drosmi, mērenību, toleranci, godīgumu, savaldību, laipnību, taisnīgumu, līdzcietību, solidaritāti.

Bērni savas izjūtas attēloja zīmējumos. Liels prieks, ka Riharda Dišereita darbs tika atzīts par vienu no labākajiem un iekļauts grāmatā “esi/ SPĒLES maziem un lieliem”. Grāmatā ir apkoptas 45 metodes/spēles, kas mācīs, kā runāt droši un brīvi, kā izzināt savas emocijas, domas un raizes un kā rīkoties dusmu un baiļu brīžos. 

Konkursa atbalstītāji MD_viktorīna  par savu favorītu izraudzījās Egiju Liepiņu, dāvinot iespēju  viņas ģimenei piedalīties tiešsaistes ģimenes konkursā.

Klase ieguva  arī balvu no TEOdara darba lapas bērniem – emociju spēli “Uzmini dziesmu”.

3. klases audzinātāja Signe Kušnire