12.12.-16.12.
Izstāde „Ziemassvētku dekors”, „Labo darbu nedēļa”.

izliekam līdz plkst.16.00. pirmā semestra vērtējumus.

plkst.14.30.Pedagoģiskās padomes sēde par semestra skolēnu mācību sasniegumiem.

plkst.14.00 Sekmēs veiksmīgāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie skolas direktora skolas Aktu zālē.
- 17.00. Ziemassvētku eglīte skolas skolēniem.
- 19.00. Diskotēka.

22.12.2016.-04.01.2017.
skolēnu Ziemas brīvdienas.

par skolu

mana_latvija

Gatavojoties Valsts svētkiem, Madlienas vidusskolā tika organizēts konkurss  ”Mana Latvija”. Dalībnieki bija sākumskolas skolēni, kuri  parādīja savas zināšanas Latvijas valsts vēsturē, ģeogrāfijā. Konkursa uzvarētāji 1.klasē bija Denīze Nora Dzene – 1. vieta, Alise Streile un Daniela Traine – dalīja 2.-3. vietu. 2. klasē Sandija Liepa-1. vieta, Heidija Rimša -2. vieta, Alise Žurēviča -3. vieta, Ieva Kleinberga- 3. vieta. 3.a klasē Pēteris Smilškalns-1. vieta, Nikola Markovska -2. vieta, Haralds Veide -2. vieta, Agnese Lazdiņa-3. vieta, Marta Gulbe -3.vieta. 3.c klasē Laura Leitāne -1. vieta, Kristians Balodis-2. vieta, Letīcija Elizabete Ekkerte -2. vieta,  Voldemārs Teika-3. vieta, 4.  klasē Paula Trence – 1. vieta, Evelīna Liepiņa -2. vieta, Ruslans Terehovs-3. vieta, Iluta Rubene – 3. vieta .

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos konkursā!

Kopā veidosim Latviju draudzīgāku, mīļāku un skaistāku!

aktuāli

rakstu arhīvs