04.-07.05. Valsts svētku brīvdienas (5.maijs jāatstrādā 13.maijā).

10.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 9. un 12.klašu skolēniem.

10.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Ogrē.

11.05. Mātes dienas koncerts.

12.05. Pēdējais zvans 9.un12.kl.skolēniem.

13.05. Sadraudzības skolu salidojums (Aizputes vsk., V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija, Jūrmalas VĢ, Saldus vsk.).

18.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Madlienas vsk.

29.05. 4.klases skolēnu Atvadas no sākumskolas.

29.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 1.- 8. un 10.-11.klašu skolēniem.

30.05. Pedagoģiskās padomes sēde.

31.05. Skolas Karoga svētki. Vasaras ieskaņas koncerts.

31.05. Ģimenes diena Krapes filiālē.

Jūnijs: ⇅

Augusts: ⇅

par skolu

mana_latvija

Gatavojoties Valsts svētkiem, Madlienas vidusskolā tika organizēts konkurss  ”Mana Latvija”. Dalībnieki bija sākumskolas skolēni, kuri  parādīja savas zināšanas Latvijas valsts vēsturē, ģeogrāfijā. Konkursa uzvarētāji 1.klasē bija Denīze Nora Dzene – 1. vieta, Alise Streile un Daniela Traine – dalīja 2.-3. vietu. 2. klasē Sandija Liepa-1. vieta, Heidija Rimša -2. vieta, Alise Žurēviča -3. vieta, Ieva Kleinberga- 3. vieta. 3.a klasē Pēteris Smilškalns-1. vieta, Nikola Markovska -2. vieta, Haralds Veide -2. vieta, Agnese Lazdiņa-3. vieta, Marta Gulbe -3.vieta. 3.c klasē Laura Leitāne -1. vieta, Kristians Balodis-2. vieta, Letīcija Elizabete Ekkerte -2. vieta,  Voldemārs Teika-3. vieta, 4.  klasē Paula Trence – 1. vieta, Evelīna Liepiņa -2. vieta, Ruslans Terehovs-3. vieta, Iluta Rubene – 3. vieta .

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos konkursā!

Kopā veidosim Latviju draudzīgāku, mīļāku un skaistāku!

aktuāli

rakstu arhīvs