Konkurss “Mana Latvija”

mana_latvija

Gatavojoties Valsts svētkiem, Madlienas vidusskolā tika organizēts konkurss  ”Mana Latvija”. Dalībnieki bija sākumskolas skolēni, kuri  parādīja savas zināšanas Latvijas valsts vēsturē, ģeogrāfijā. Konkursa uzvarētāji 1.klasē bija Denīze Nora Dzene – 1. vieta, Alise Streile un Daniela Traine – dalīja 2.-3. vietu. 2. klasē Sandija Liepa-1. vieta, Heidija Rimša -2. vieta, Alise Žurēviča -3. vieta, Ieva Kleinberga- 3. vieta. 3.a klasē Pēteris Smilškalns-1. vieta, Nikola Markovska -2. vieta, Haralds Veide -2. vieta, Agnese Lazdiņa-3. vieta, Marta Gulbe -3.vieta. 3.c klasē Laura Leitāne -1. vieta, Kristians Balodis-2. vieta, Letīcija Elizabete Ekkerte -2. vieta,  Voldemārs Teika-3. vieta, 4.  klasē Paula Trence – 1. vieta, Evelīna Liepiņa -2. vieta, Ruslans Terehovs-3. vieta, Iluta Rubene – 3. vieta .

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos konkursā!

Kopā veidosim Latviju draudzīgāku, mīļāku un skaistāku!