Labo darbu nedēļa – 2017
22.11.2017.

Latvijā “Labo darbu nedēļa-2017” notika no 16. līdz 22. oktobrim. Atbalstot labos darbus, Madlienas vidusskolas Skolēnu pašpārvalde aicināja skolēnus iesaistīties akcijā, vācot finansiālus  ziedojumus Ogres dzīvnieku patversmei “Ogres Ķepas”. Savāktie ziedojumi, kuri tiks paredzēti patversmes renovācijas darbiem, un kartona kastes tika nogādātas dzīvnieku patversmē. 8. novembrī ar saziedotajiem gandrīz 200 eiro devāmies ciemoties.  Pie patversmes mūs sagaidīja jauka sieviete, kura ļāva mums samīļot pūkainos kaķēnus un sabužināt suņukus, kuri bija ļoti priecīgi un pateicīgi par mūsu apmeklējumu. Ar labestības un gandarījuma pilnām sirdīm devāmies mājup. Liels paldies vēlreiz ikvienam, kurš piedalījās rīkotajā ziedojumu vākšanā!

Skolēnu pašpārvalde