Labo darbu nedēļa
19.10.2015.

No 13.-19. oktobrim labdarības organizācija „Palīdzēsim.lv” rīkoja akciju „Labo darbu nedēļa.” Akcijas mērķis ir vairot prieku un labestību caur labiem darbiem.

Labo darbu nedēļā Madlienas vidusskolas 68 1.-12. klašu skolēni sarūpēja dārzeņus un augļus Ogres novada Lēdmanes Trušu karalistes dzīvniekiem. To nogādāja Skolēnu pašpārvaldes dalībnieki. Trušu karalistes dzīvnieki (truši, kazas, cūkas, zirgi, pīles u.c.) bija ļoti apmierināti ar gardajiem burkāniem un citiem dārzeņiem. Skolēnu pašpārvaldei bija iespēja apskatīt atpūtas kompleksu un pabarot dzīvniekus. Uzskatam, ka akcija ir izdevusies un ceram uz turpmāku sadarbību!

Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!