22.janvāris
Sniega diena 1.-4.klašu skolēniem.

22.-26.janvāris
Konkurss „Atmini skolotāju”.

23.janvāris
Diskotēka sākumskolas skolēniem.

25.janvāris
Skatuves runas konkurss svešvalodā.

30.janvāris
Konkurss „Gardēdis” 5.-12.klašu skolēniem.

31.janvāris
Skolas padomes sēde.

Februāris: ⇅

Marts: ⇅

Aprīlis: ⇅

Maijs: ⇅

Jūnijs: ⇅

par skolu

“Laiks Ziedonim”

Fonds „Viegli” ir dzejnieka Imanta Ziedoņa fonds, kas izveidots 2010. gadā ar mērķi veicināt jaunradi Latvijā. 2014. gadā fonds, īstenojot Imanta Ziedoņa ideju, izsludināja pieteikšanos apbalvojumam „Laiks Ziedonim”, kura ietvaros tiek meklēti un cildināti cilvēki par izcilību jaunradē jomās, kas dzejniekam ir bijušas svarīgas, – zinātnē, novadpētniecībā, bērnu un jauniešu kategorijā, tautsaimniecībā un par dzīvi literatūrā. Šogad nominācijā Dzīve literatūrā „Bize” tika godināta Madlienas vidusskolas skolotāja Zinta Saulīte. 3. maijā, dzejnieka dzimšanas dienā, Dzintaru koncertzālē viņa saņēma pateicību, sponsoru sarūpētas dāvanas un izcilu novērtējumu savam ikdienas darbam. Priecājamies kopā ar skolotāju un novēlam tikpat lielu enerģiju un sirdsdegsmi turpmākajā darbā.

a7df2387-9dc0-463a-af51-d1e1f8e877cc

aktuāli