04.-07.05. Valsts svētku brīvdienas (5.maijs jāatstrādā 13.maijā).

10.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 9. un 12.klašu skolēniem.

10.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Ogrē.

11.05. Mātes dienas koncerts.

12.05. Pēdējais zvans 9.un12.kl.skolēniem.

13.05. Sadraudzības skolu salidojums (Aizputes vsk., V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija, Jūrmalas VĢ, Saldus vsk.).

18.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Madlienas vsk.

29.05. 4.klases skolēnu Atvadas no sākumskolas.

29.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 1.- 8. un 10.-11.klašu skolēniem.

30.05. Pedagoģiskās padomes sēde.

31.05. Skolas Karoga svētki. Vasaras ieskaņas koncerts.

31.05. Ģimenes diena Krapes filiālē.

Jūnijs: ⇅

Augusts: ⇅

par skolu

Sagaidot Latvijas valsts dibināšanas 96. gadadienu, 1.–12. klašu skolēni 14. novembra rītā skolas pagalmā no svecītēm veidoja īpašu ornamentu. Pēc 6. stundas viss skolas kolektīvs pulcējās zālē uz svinīgo pasākumu „Kur zemi lai krāšņāku rastu”. Klātesošos Latvijai nozīmīgajos svētkos uzrunāja direktors Edgars Viņķis. Skolas kolektīvu svētkos sveica Madlienas pagasta pārvaldes vadītājs Ojārs Atslēdziņš, kā arī pasniedza Madlienas pagasta pārvaldes atzinības rakstus un balvas skolēniem par izciliem mācību sasniegumiem – 11. klases skolēniem Edgaram Spruktam, Aigai Pīķei, Ivetai Streilei, 10. klases skolniecēm Undīnei Piterniecei, Sanitai Rešinskai, Airitai Tiršai, 9.a klases skolniecēm Beātei Ločmelei, Kristai Klesmanei un Evijai Korovackai. Svētku koncertā ar jaukiem un sirsnīgiem priekšnesumiem visus priecēja interešu izglītības pulciņu dalībnieki.

aktuāli

rakstu arhīvs