12.12.-16.12.
Izstāde „Ziemassvētku dekors”, „Labo darbu nedēļa”.

izliekam līdz plkst.16.00. pirmā semestra vērtējumus.

plkst.14.30.Pedagoģiskās padomes sēde par semestra skolēnu mācību sasniegumiem.

plkst.14.00 Sekmēs veiksmīgāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie skolas direktora skolas Aktu zālē.
- 17.00. Ziemassvētku eglīte skolas skolēniem.
- 19.00. Diskotēka.

22.12.2016.-04.01.2017.
skolēnu Ziemas brīvdienas.

par skolu

Sagaidot Latvijas valsts dibināšanas 96. gadadienu, 1.–12. klašu skolēni 14. novembra rītā skolas pagalmā no svecītēm veidoja īpašu ornamentu. Pēc 6. stundas viss skolas kolektīvs pulcējās zālē uz svinīgo pasākumu „Kur zemi lai krāšņāku rastu”. Klātesošos Latvijai nozīmīgajos svētkos uzrunāja direktors Edgars Viņķis. Skolas kolektīvu svētkos sveica Madlienas pagasta pārvaldes vadītājs Ojārs Atslēdziņš, kā arī pasniedza Madlienas pagasta pārvaldes atzinības rakstus un balvas skolēniem par izciliem mācību sasniegumiem – 11. klases skolēniem Edgaram Spruktam, Aigai Pīķei, Ivetai Streilei, 10. klases skolniecēm Undīnei Piterniecei, Sanitai Rešinskai, Airitai Tiršai, 9.a klases skolniecēm Beātei Ločmelei, Kristai Klesmanei un Evijai Korovackai. Svētku koncertā ar jaukiem un sirsnīgiem priekšnesumiem visus priecēja interešu izglītības pulciņu dalībnieki.

aktuāli

rakstu arhīvs