Lielo talku gaidot

21.04.2021. parkā pie estrādes 7. klases skolēni sarīkoja talku. Uz talku skolēni ieradās priecīgi, ar plašu, žilbinošu smaidu sejās un darbu gaidošajiem grābekļiem rokās. Nācām ar lielu vēlmi strādāt. Grābām lapas pie skolas upītes, lasījām un nesām nolūzušos koku zarus, kniebām un zāģējām atvases, lai sakoptu ceriņu aleju. Esam nolēmuši celmos izveidot puķu podus, tāpēc iemēģinājām roku arī šajā darbā, kas bija ļoti grūti. Nākamajās talkās pabeigsim darbu pie ceriņu alejas, kā arī puķu podu veidošanas, lai varētu iestādīt ziedus. Visi strādājām čakli un atbildīgi, tāpēc darbs bija ļoti labi padarīts. Paldies par atbalstu un kopā būšanu audzinātājai sk.Ligitai, Pētera mammai – skolotājai Ilzei un Dacei Iraids. Šī tiešām izdevusies talka, jo spīdēja saule, dziedāja putni un bija silts laiks. Cik jauki pielikt savu roku pie Madlienas pagasta vides uzlabošanas! Kopā mēs Madlienu padarīsim skaistāku un labāku!

7. klases skolniece Kristīne Povha