Mācību stunda “Dzīvei gatavs”
16.01.2018.

15. janvārī izmantojām Swedbank ekspertes Larisas Bobrovas zināšanas un darbojāmies praktiskās mācību stundās “Dzīvei gatavs” savā skolā!

Programma piedāvā 11. un 12. klases skolēniem matemātikas un informātikas stundu, kur līdztekus mācību programmā paredzētās tēmas apgūšanai, bankas darbinieks ar praktiska uzdevuma palīdzību sniedza priekšstatu par kādu konkrētu profesiju, kurā attiecīgās zināšanas tiek izmantotas.

Mācību stundas “Dzīvei gatavs” skolēniem sniedz ieskatu dažādās finanšu nozares profesijās un ļauj iejusties bankas speciālista lomā. Apgūstot šo programmu, jaunieši attīsta 21. gadsimta kompetences, kā piemēram, finanšu pratību, sadarbības prasmes, komunikācijas prasmes, kritisko domāšanu, prasmi pielietot iegūtās zināšanas citā kontekstā.

I. Smilškalne