Madlienas vidusskolai ir sava “Gada sporta skolotāja”

Šā gada 17. februārī Ogres novada pašvaldības Sporta centrs organizēja svinīgu noslēguma pasākumu “Ogres novada gada balva sportā”. Madlienas vidusskola Gada balvai nominācijā “Gada sporta skolotājs” izvirzīja sporta skolotāju Ritu Pučekaiti. Pieteikumā rakstījām: “Situācijās, kad runājam par sportiskām aktivitātēm ikdienā, piedalīšanos dažādos pasākumos un veselīga dzīvesveida popularizēšanas notikumos, skolotāja Rita Pučekaite ir tā, kura vienmēr uzņemas iniciatīvu gan organizēšanā, gan iesaistīšanā un iedvesmošanā, gan aktīvi piedalās pati. Skolotāja ir paraugs un iedvesmas avots saviem skolēniem, skolas darbiniekiem, kopīgi piedaloties Latvijas skolu jaunatnes Ziemas festivālā un pēc dalībnieku masvedības iegūstot 3. vietu valstī. Skolotājas iniciatīva ir regulāra jauniešu dalība Ogres novada organizētā Olimpiskā mēneša aktivitātēs. Esam viena no aktīvākajām skolām novadā. Tas ir skolotājas Ritas Pučekaites veiksmīgās sadarbības ar jauniešiem nopelns. Ogres novadā praktiski nav nevienas sacensības vai sporta spēles, uz kurām nedotos skolotāja ar saviem skolēniem. Panākumi ir vienmēr, un tas ne bez sporta skolotājas Ritas prasmes pārliecināt, iedvesmot un motivēt. Madlienas pagasta sporta spēļu organizatore, ideju autore – tā ir skolotāja Rita, kura ap sevi pulcē darbīgu komandu, un pasākums aizrauj. Arī vasaras mēnešos viņa ir enerģijas pārpilna, jo ir taču sagatavoti projekti skolēnu un apkārtnes jauniešu vasaras sporta nometnēm, kuri jārealizē, un tā “Volejbols vieno” un aizrit  “Madlienas vasara”. Un rūpe par veselīga dzīvesveida popularizēšanas infrastruktūru. Top projekts konkursā “Veidojam vidi ap mums”, un tiek ierīkota velo novietne ar atpūtas soliņiem pie Madlienas vidusskolas. Rita ir tā, kura iedvesmo savus kolēģus, ik gadu veidojot komandu dalībai skolotāju sporta spēlēs, vienmēr piedaloties kopā ar kolēģiem skolas sporta pasākumā “Aizej tur, nezin, kur”, un kur nu vēl ikdienas ziemas peldes, kas ir īpašs stāsts. Ritas sagatavotie skolēni ir labākie valstī Latvijas 76. spartakiādē vidusskolas grupā mix volejbolā un pārstāvēs savu skolu un valsti starptautiski Igaunijā (Paidē).”

Nešaubījāmies ne mirkli, ka skolotāja Rita šo nomināciju iegūs, vēlam veiksmi un daudz enerģijas turpmākajās aktivitātēs!

Madlienas vidusskolas direktors Edgars Viņķis