Madlienas vidusskolas 9. klase

Šogad 9. klasi pabeidza 14 skolēni. Klase ir īpaša ar to, ka viņiem deviņu gadu laikā ir bijušas sešas klases audzinātājas. Skolēni lielu paldies saka sākumskolas audzinātājai Rasmai Vērpējai, kas iemācīja lasīt, rakstīt un rēķināt. Paldies pārējām audzinātājām, kas katra ir devusi savu padomu, laba vēlējumu, mācījusi un skolojusi. Pateicība Elitai Atslēdziņai, Ilzei Bonderei, Mārai Atslēdziņai, Ritai Pučekaitei un Ilzei Smilškalnei.

Klasē ir sportiski, muzikāli, arī noslēgti, klusi un noslēpumaini cilvēki, kuri noteikti virzās uz kādu mērķi, ko piepildīs ar savu neatlaidību un nopietno darbu, jo ir ļoti radoši un interesanti.
Tas mierīgums, kas raksturīgs klasei, kad kavēja stundu sākumu, tā neatlaidība nenolikt telefonu, ja skolotājs aizrāda jau nez kuro reizi, un tas angļu miers, ja sanāk nesekmīga atzīme, ļoti labi raksturo klases jauniešus.

„Šo deviņu gadu laikā piedzīvoju daudz – gan labo, gan ne tik labo, taču visu piedzīvoto varu nosaukt gan par atmiņām, gan par pieredzi,” apgalvo Ērika.

„Liels paldies Madlienas vidusskolas saprotošajiem skolotājiem, kuriem atradās laiks palīdzēt man individuāli… Pret katru skolēnu jūs izturējāties ar sapratni un kā pret unikāliem bērniem,” atzīst Elīza.

Katram cilvēkam laime nozīmē kaut ko citu – vienam tas ir vienkārši smaids, bet citam tā ir visa dzīve, kurā ir daudz, daudz mazu laimīšu. Lai tas ir vēlējums 14 devītās klases absolventiem atrast savas laimītes un gūt no tām spēku sasniegt mērķus. Ar spēka vārdiem un laba vēlējumiem 9. klase tiksies izlaidumā 11. jūnijā, lai saņemtu apliecību par pamatskolas beigšanu.

9. klase – tās ir krustceles. Dažs droši spers soli pāri skolas slieksnim un turpinās izglītību tehnikumā, cits uzsāks mācības 10. klasē, bet tas jau būs cits stāsts un cita klase…

9. klases audzinātāja Ilze Smilškalne