12.12.-16.12.
Izstāde „Ziemassvētku dekors”, „Labo darbu nedēļa”.

izliekam līdz plkst.16.00. pirmā semestra vērtējumus.

plkst.14.30.Pedagoģiskās padomes sēde par semestra skolēnu mācību sasniegumiem.

plkst.14.00 Sekmēs veiksmīgāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie skolas direktora skolas Aktu zālē.
- 17.00. Ziemassvētku eglīte skolas skolēniem.
- 19.00. Diskotēka.

22.12.2016.-04.01.2017.
skolēnu Ziemas brīvdienas.

par skolu

Domes sēdē 28.augustā Madlienas vidusskolas direktora amatā iecelts Edgars Viņķis.

Šā gada jūlijā Ogres novada pašvaldība izsludināja pieteikšanos uz vakanto Ogres novada Madlienas vidusskolas direktora amatu (vakance radās sakarā ar līdzšinējās direktores Aldas Karasevas iesniegto atlūgumu).

Šim amatam pieteicās četri pretendenti, no kuriem par atbilstošāko Madlienas vidusskolas direktora amatam Ogres novada pašvaldības amatpersonu un speciālistu kandidātu vērtēšanas konkursa komisijas atzina E.Viņķi.

E.Viņķim ir 15 gadu pieredze izglītības iestādes vadītāja amatā – no 1999. līdz 2014.gada aprīlim viņš bija Ķeguma komercnovirziena vidusskolas direktors.

Darba līgumu ar E. Viņķi Madlienas pagasta pārvaldes vadītājam Ojāram Atslēdziņam uzdots noslēgt pēc Izglītības un zinātnes ministrijas saskaņojuma saņemšanas.

pārpublicēts no: ogresnovads.lv

aktuāli