Manai Latvijai dzimšanas dienā
21.11.2014.

Sagaidot Latvijas valsts 96. dzimšanas dienu, Valsts prezidenta kanceleja aicināja 5.–12. klašu skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā „Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijai dzimšanas dienā”. Konkursa mērķis – veicināt skolēnu patriotismu, lepnumu par savu valsti, interesi un izpratni par Valsts prezidenta vietu, lomu un tā funkcijām.

No Madlienas vidusskolas konkursā piedalījās Ērika Bogdanova, Laura Krupskaja, Tince Mūrniece (7. klase), Māra Kļaviņa, Rainers Kriškāns (8. klase). Valsts kanceleja saņēma vairāk nekā 200 uzrunas. 23 labāko darbu autori piedalīsies svinīgajā pasākumā 14. novembrī Melngalvju namā, kur Valsts prezidents Andris Bērziņš apbalvos laureātus. Uz ceremoniju uzaicināta 8. klase skolniece Māra Kļaviņa un vēstures skolotāja Anita Jākobsone.