Maskas un tērpi, Halovīnu gaidot…
01.11.2019.

Halovīna vakarā bērni pārģērbjas par raganām, spokiem un citiem mošķiem un staigā pa mājām, prasot saldumus, bet 18. oktobrī Madlienas vidusskolā skolēnu pašpārvalde rīkoja pasākumu “Maskas un tērpi, Halovīnu gaidot”. Šajā pasākumā piedalījās 6.-11. klases skolēni, kur katra klase modelēja un prezentēja tērpus pie atbilstošas mūzikas. Šoreiz žūrijā bija pati skolēnu pašpārvalde, kuri pasākuma beigās piešķīra trīs dažādas nominācijas – “Radošākais tērps”, “Kliedzošākais tērps” un “Tradicionālais tērps”. Paldies skolēniem un skolotājiem par radošumu un aktīvu piedalīšanos pasākumā!

Elīza Liepiņa, skolēnu pašpārvalde