„Atvadas no sākumskolas” 4. klases skolēniem (plkst. 17:00).

Izliekam semestra un gada vērtējumus 1.-8. un 10.-11. klašu skolēniem.

Pedagoģiskās padomes sēde (plkst. 13:00).

Skolas Karoga svētki.

jūnijs: ⇅

Atsaucoties Latvijas Biškopības biedrības aicinājumam iesaistīties Eiropas mēroga akcijā „Eiropas medus brokastis” 16. novembrī biškope Kristīne Kristjansone viesojās 2. klasē, lai bērnus iepazīstinātu ar bišu dzīvi, izskatu, biškopja darbu un atbildību.

Kristīne līdzi bija ņēmusi daudz dažādus uzskates materiālus, kā viens bija  biškopja tērps, ko varēja piemērīt arī skolēni. Kristīne nodarbojas ne tikai ar medus ievākšanu, bet arī vaska sveču veidošanu. Līdzi bija arī izlietas sveces, kas bērniem bija liels pārsteigums, kad tās tika izņemtas no  formām. Gardākais no uzdevumiem bija piecu veidu krēmveida medus degustācija.

Bērniem ļoti patika vaska sveču izgatavošana, kāds no bērniem pagatavoja divas sveces.

Nobeigumā Kristīne bērnus cienāja ar pašceptām piparkūkām bites formā, kas bija arī izrotātas kā bites. Eiropas medus brokastis- bija patiesi jauka un izzinoša nodarbība.

rakstu arhīvs