11. - 15.11.
Izstāde „Savai valstij un tautai” (I. stāva foajē). Izglītojoša lekcija.

11. - 24.11.
Skola piedalās konkursā „Bebrs”.

Valsts svētku pasākums (plkst. 13:00, skolas Aktu zālē).

Pagasta pārvalde sveic iepriekšējā mācību gadā sekmēs veiksmīgākos skolēnus.

Pasākums „Skolēns. Pētnieks. Pilsētnieks” 6. klasei kopā ar jaunajiem arhitektiem.

DECEMBRIS: ⇅

visi pasākumi

26. novembrī skolā viesojās ONPP inspektors Andrejs Cviguns, kurš 1.-5. klašu skolēniem pastāstīja par policijas darbu, skolēnu pienākumiem, tiesībām, kā arī aktualizēja drošības jautājumus. Tikšanās noslēgumā katram skolēnam tika iedota atstarojošā veste.

Vēlāk skolēni iepazinās ar citiem mūsu drošības sargātājiem – Latvijas armijas Gaisa spēku karavīriem. Tā kā skolas teritorijā atrodas militāro mācību bāze, skolēniem bija vienreizēja iespēja redzēt helikopteru un dažādu kaujas tehniku.