Meža diena
26.04.2017.

18. aprīlī Madlienas vidusskolā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums “Meža diena”.

Pasākuma mērķis bija iepazīties ar meža nozari un tajā vajadzīgajām profesijām. Tas norisinājās divās daļās, kur 1.- 6.klasi ar meža nozari iepazīstināja Valsts meža dienesta mežziņi.

Dienas turpinājumā 7.- 12.klasi izglītoja Latvijas Valsts mežzinātnes institūta “Silava” pētnieki: dr. silv. Kristīne Štirāne, kas iepazīstināja ar Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes apgūstamajām specialitātēm un iespējām turpināt darbu, mg. oec. Kristaps Makoskis apskatīja tēmu “Mežs un ekonomika”, dr. silv. Kaspars Liepiņš – „Mežs un zinātne” un mg. silv. Māra Zadiņa – „Mežs un vide”. Liels paldies jāsaka Metsa Forest Latvia Sia pārstāvei Dacei Iraids.

Dienas noslēgumā katra klase saņēmu pateicību par piedalīšanos “Meža diena” pasākumā.