04.-07.05. Valsts svētku brīvdienas (5.maijs jāatstrādā 13.maijā).

10.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 9. un 12.klašu skolēniem.

10.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Ogrē.

11.05. Mātes dienas koncerts.

12.05. Pēdējais zvans 9.un12.kl.skolēniem.

13.05. Sadraudzības skolu salidojums (Aizputes vsk., V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija, Jūrmalas VĢ, Saldus vsk.).

18.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Madlienas vsk.

29.05. 4.klases skolēnu Atvadas no sākumskolas.

29.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 1.- 8. un 10.-11.klašu skolēniem.

30.05. Pedagoģiskās padomes sēde.

31.05. Skolas Karoga svētki. Vasaras ieskaņas koncerts.

31.05. Ģimenes diena Krapes filiālē.

Jūnijs: ⇅

Augusts: ⇅

par skolu

Mūsu skolas sportisti piedalās uzvarētāju godināšanā Ogrē

Tuvojas mācību gada beigas, un tradicionāli šajā laikā Ogrē tiek apbalvoti Ogres novada skolu bērni un jaunieši, kuri sasnieguši augstus rezultātus mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un sporta sacensībās valsts un starptautiskā mērogā.
2015./2016.mācību gada erudītākie, aktīvākie un radošākie audzēkņi, kā arī viņu skolotāji šogad pulcējās svinīgā pasākumā 10.maijā Ogres Kultūras centrā.
Pasākuma dalībniekus uzrunāja Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis, kurš sveica klātesošos skolēnus un viņu skolotājus. Viņš atzina, ka mūsdienās būt gudram un erudītam vairs nenozīmējot būt nosvērtam, klusam un biklam. Būt gudram un erudītam nozīmējot būt stilīgam, sportiskam un pozitīvam. Ne velti šogad tiekot godināti vēl vairāk skolēni nekā aizvadītajā gadā.
Arī šogad pasākumā piedalījās mūsu skolas titulētākie sportisti, kuri guvuši panākumus valstiski nozīmīgās sporta sacensībās. Kopā ar skolēniem pasākumā piedalījās viņu sporta skolotājs Jevgēnijs Liepa. Priecājamies par mūsu jauniešu augstajiem sasniegumiem sportā.

olimpiades_apbalvosana_2016_2

aktuāli