Mūsu skolas sportisti piedalās uzvarētāju godināšanā Ogrē
11.05.2016.

Mūsu skolas sportisti piedalās uzvarētāju godināšanā Ogrē

Tuvojas mācību gada beigas, un tradicionāli šajā laikā Ogrē tiek apbalvoti Ogres novada skolu bērni un jaunieši, kuri sasnieguši augstus rezultātus mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un sporta sacensībās valsts un starptautiskā mērogā.
2015./2016.mācību gada erudītākie, aktīvākie un radošākie audzēkņi, kā arī viņu skolotāji šogad pulcējās svinīgā pasākumā 10.maijā Ogres Kultūras centrā.
Pasākuma dalībniekus uzrunāja Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis, kurš sveica klātesošos skolēnus un viņu skolotājus. Viņš atzina, ka mūsdienās būt gudram un erudītam vairs nenozīmējot būt nosvērtam, klusam un biklam. Būt gudram un erudītam nozīmējot būt stilīgam, sportiskam un pozitīvam. Ne velti šogad tiekot godināti vēl vairāk skolēni nekā aizvadītajā gadā.
Arī šogad pasākumā piedalījās mūsu skolas titulētākie sportisti, kuri guvuši panākumus valstiski nozīmīgās sporta sacensībās. Kopā ar skolēniem pasākumā piedalījās viņu sporta skolotājs Jevgēnijs Liepa. Priecājamies par mūsu jauniešu augstajiem sasniegumiem sportā.

olimpiades_apbalvosana_2016_2