Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība
21.01.2020.

16. janvārī Madlienas vidusskolā norisinājās Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības 1. kārta, kurā piedalījās 5. un 6. klašu skolēni ar iepriekš sagatavotu fragmenta lasījumu no kādas interesantas grāmatas. No katras klases startēja 3 lasītāji: 6. klase – Elīza Tirzmaliete, Nikola Markovska un Laura Leitāne, 5. klase – Santa Sedoja, Terēza Elza Rone un Renārs Rainers Biezbārdis. Ogres novada sacensībā Madlienas vidusskolu pārstāvēs 1. vietas ieguvējs –Renārs Rainers Biezbārdis, rezervē gatavosies 2. vietas ieguvēja Terēza Elza Rone un katram gadījumam arī 3. vietas ieguvēja Laura Leitāne.

Paldies skolēniem par dalību un veiksmi Ogres novada Skaļās lasīšanas sacensībā!

Bibliotekāre- Edīte Lase