Izliekam I semestra vērtējumu.

Pedagoģiskās padomes sēde.

Zinātniskās darbnīcas 5.-9.klašu skolēniem.

Ziemassvētku pasākuma mēģinājums.

Liecību izsniegšana.

22.12.–6.01
Skolēnu Ziemas brīvdienas.
par skolu

2.novembrī Ogres novada Kultūras centrā norisinājās ikgadējais pasākums „Gada skolotājs 2018”, kurā Ogres novada skolotājiem tika pasniegtas balvas dažādās nominācijās. Madlienas skolotāju kolektīvs, izsakot savus priekšlikumus balsojot, nominācijai „ Par inovācijām izglītības procesā vispārējās pamatizglītības un vispārējās izglītības iestādēs” pieteica matemātikas skolotāju Daivu Lūsi. Pieteikumā teikts, ka „skolotājas vadīto matemātikas stundu neatņemama sastāvdaļa ir interaktīvā tāfele ar tās plašajām mācīšanas iespējām. Regulāri mācību procesā tiek izmantoti interaktīvie mācību materiāli un skolotājas veidoti daudzveidīgi darba uzdevumi”. Pasākumā uzrunas teica novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš, Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētājs Artūrs Mangulis un novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Sandra Grunte. Klātesošajiem muzikālu sveicienu veltīja mūziķi Aija Andrejeva un Atis Ieviņš.

Lepojamies ar ar nominācijai izvirzīto mūsu skolas matemātikas skolotāju Daivu Lūsi un viņas godinānāšanu pasākumā!

Madlienas vidusskolas direktors Edgars Viņķis

aktuāli