12.12.-16.12.
Izstāde „Ziemassvētku dekors”, „Labo darbu nedēļa”.

izliekam līdz plkst.16.00. pirmā semestra vērtējumus.

plkst.14.30.Pedagoģiskās padomes sēde par semestra skolēnu mācību sasniegumiem.

plkst.14.00 Sekmēs veiksmīgāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie skolas direktora skolas Aktu zālē.
- 17.00. Ziemassvētku eglīte skolas skolēniem.
- 19.00. Diskotēka.

22.12.2016.-04.01.2017.
skolēnu Ziemas brīvdienas.

par skolu

25. janvārī Ogres Valsts ģimnāzijā tikās Ogres novada desmit skolu 4. klašu skolēni, lai veiktu dažādus erudīcijas un sportiskus pasākumus.

Sporta pasākums notika divās daļās: pirmajā – erudīcijas viktorīna par sportu, ģeogrāfiju, mūziku un dabu. Komandas izpildīja Zemgales mutes veselības centra sagatavoto uzdevumu, kā arī atbildēja uz jautājumu par to, kādas bumbas kādos sporta veidos tiek izmantotas. Otrajā daļā skolas sporta zālē notika sporta stafetes un šķēršļu josla, stafetes ar basketbola, florbola, orientēšanas, vieglatlētikas elementiem, arī šeit skolēni pildīja Zemgales mutes veselības centra uzdevumu par veselīgu uzturu, kā arī parādīja zināšanas šaha spēlē.

Sporta pasākuma pirmajā un otrajā daļā iegūtie punkti tika summēti, un iegūtā summa noteica klases vietu kopvērtējumā.

Visi dalībnieki saņēma pārsteiguma balvas no sponsoriem – SEB bankas (krekliņus), “Fazer maiznīcas” (kārumus), drukas firmas “Digitālā pele” (reklāma). Ogres novada pašvaldība uzvarētājkomandām pasniedza specbalvu – kopīgu ceļojumu uz Ventspili.

Pārējās fotogrāfijas Ogres novada vortālā.

aktuāli

rakstu arhīvs