04.-07.05. Valsts svētku brīvdienas (5.maijs jāatstrādā 13.maijā).

10.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 9. un 12.klašu skolēniem.

10.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Ogrē.

11.05. Mātes dienas koncerts.

12.05. Pēdējais zvans 9.un12.kl.skolēniem.

13.05. Sadraudzības skolu salidojums (Aizputes vsk., V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija, Jūrmalas VĢ, Saldus vsk.).

18.05. Olimpiāžu uzvarētāju un Sporta aktivitāšu laureātu apbalvošanas pasākums Madlienas vsk.

29.05. 4.klases skolēnu Atvadas no sākumskolas.

29.05. Izliekam semestra un gada vērtējumus 1.- 8. un 10.-11.klašu skolēniem.

30.05. Pedagoģiskās padomes sēde.

31.05. Skolas Karoga svētki. Vasaras ieskaņas koncerts.

31.05. Ģimenes diena Krapes filiālē.

Jūnijs: ⇅

Augusts: ⇅

par skolu

20. oktobrī skolā tika organizēts Ogres novada skolu direktoru vietnieku seminārs, kurā piedalījās arī Izglītības pārvaldes speciālisti. Vispirms ciemiņi viesojās Krapes filiālē un iepazinās ar skolas darbu. Madlienas vidusskolā direktoru vietnieki tika informēti par mūsu skolas darba virzieniem, skolēnu ārpusstundu aktivitātēm, atbalsta personāla Vitas Volkopas un Marutas Viduces–Ševeles darba pieredzi un piedalījās skolotājas Intas Putniņas-Cīrules organizētajā relaksējošā nodarbībā vizuālajā mākslā. Tikšanās laikā klātesošie iepazinās ar SIA “Pauliņa” mācību un metodisko izdevumu piedāvājumu. Semināra dalībnieki bija apmierināti ar redzēto un dzirdēto mūsu skolā.

—————————————————————————————-

aktuāli