Ogres novada jaunatnes iniciatīvu projektu konkurss “Jauniešu [ie]spēja”

2022. gada 21. oktobra pēcpusdienā Madlienas vidusskolas aktu zālē tika īstenots Edgara Mežajeva, Elvitas Bresmes un Elīzas Liepiņas projekts – JAUNIEŠU [IE]SPĒJA 2022 “Sanāksim kopā – Madlienas vidusskolai 50”.

Projekta mērķis bija apvienot Ogres novada skolu jauniešus kopīgā pasākumā un  veicināt novada skolēnu sadarbību. Tā bija iespēja iegūt finansējumu un īstenot ideju par  Ogres novada kaimiņskolu sadraudzības pasākumu Madlienas vidusskolā. Pasākuma laikā iepazināmies ar skolu prezentācijām, izbaudījām fantastisku koncertu ar dziedātāju Patrīciju Kseniju Cuprijanoviču jeb Patrišu, un noslēgumā notika  diskoballe ar dažādām aktivitātēm. Paldies Jumpravas pamatskolai, Ķeipenes pamatskolai un E. Kauliņa Lielvārdes vidusskolai par atsaucību, dāvanām un aktīvu piedalīšanos projektā.

Paldies arī Madlienas vidusskolas skolēnu pašpārvaldei, kas aktīvi darbojās pasākuma organizēšanā un īstenošanā, īpaši liels PALDIES Edgaram Mežajevam par drosmi, apņēmību un neatlaidību.

Skolēnu pašpārvalde