Pa pagātnes takām
29.03.2019.

Lai tuvāk iepazītu savas tautas un Dzimtenes vēsturi, 29. martā sākumskolas skolēni pulcējās pasākumā “Pa pagātnes takām”. Bērni jau laicīgi bija gatavojušies un kopīgi ar vecākiem meklējuši vēstures liecības savās mājās. Skolotāja Rasma bija sagatavojusi prezentāciju par Madlienas vēsturi, pēc kuras bērni un skolotājas iepazīstināja ar atnestajām senlietām – fotogrāfijām, naudu, dažādiem sadzīves priekšmetiem, grāmatām. Vislielāko interesi radīja datora “sencis” – rakstāmmašīna. Paldies bērniem un viņu vecākiem par atsaucību pasākuma tapšanā!

Sākumskolas skolotājas: Marina, Dana, Rasma, Signe