Par projektu valodu mēnesī

3. martā Madlienas vidusskolā norisinājās projekts „No zīmuļa līdz sapņu mājai”, kur katrai klasei vajadzēja īstenot nelielu uzdevumu. Sākumskolas skolēni bija sacerējuši stāstus, dzejoļus, uzzīmējuši interesantas mājas. 1. klases skolēni pastāstīja par krāsām, bet 7. klases skolēni katram pirmklasniekam uzdāvināja pašgatavotu zīmuli ar novēlējumu. 6. klases skolēni zīmēja paši savas istabas un pastāstīja par tām krievu un angļu valodā. 8. un 9. klases skolēni veidoja mājas no petpudelēm. Pavisam bija savāktas 324 petpudeles. 9. klases skolēni matemātikas stundā aprēķināja, ka vajadzīgas 512 petpudeles mājai, kur cilvēkam paslēpties zem lietus. Vidusskolēni iepazīstināja ar dažādu informāciju par petpudeļu nozīmi cilvēka dzīvē, kā arī izpētīja zīmuļa sastāvdaļas. Redzējām arī īstu sapņu māju projektus, kurus svešvalodās prezentēja 10.–12. klašu skolēni. Tas deva ieskatu nākotnē, kad mēs paši varēsim veidot īstu māju, kur valdīs mīlestība, sapratne un miers.

Paldies visiem, kas palīdzēja īstenot krāsainos sapņus!