Pasaules Sniega diena
22.01.2018.

Sākumskolas bērniem bija iespēja iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega.  Iesildoties, katra klase izvizināja savu klases audzinātāju. Tad sekoja sniega futbols, dažādas aktivitātes uz kalna, sniega hokejs, biatloms, garākā sniega cilvēka veidošana.  Noslēgumā varēja sasildīties pie siltas tējas un baudīt maizi ar ievārījumu.

Aktivitātes uz sniega var kļūt par mūsu bērnu ikdienu. Tās sniedz tik pozitīvas emocijas un nodrošina veselīgu dzīvesveidu. Dosim bērniem šādu iespēju.