skolēnu uzņemšana
kalendārs
Pasākumos var notikt fotogrāfēšana vai filmēšana, fotogrāfijas var tikt izmantotas izglītības iestādes publicitātes pasākumiem.

visi pasākumi
vecākiem
skolotājiem

Sākumskolas bērniem bija iespēja iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega.  Iesildoties, katra klase izvizināja savu klases audzinātāju. Tad sekoja sniega futbols, dažādas aktivitātes uz kalna, sniega hokejs, biatloms, garākā sniega cilvēka veidošana.  Noslēgumā varēja sasildīties pie siltas tējas un baudīt maizi ar ievārījumu.

Aktivitātes uz sniega var kļūt par mūsu bērnu ikdienu. Tās sniedz tik pozitīvas emocijas un nodrošina veselīgu dzīvesveidu. Dosim bērniem šādu iespēju.

stundu saraksts
informācija
sveicam!
Madlienas vidusskolas
Darbības mērķis: ⇅

Uzdevumi: ⇅

Prioritātes: ⇅

skolēniem