Pēdējā zvana pasākums Madlienas vidusskolā
24.05.2018.

18. maijā Madlienas vidusskolā 9. un 12. klases skolēniem skanēja pēdējais zvans skolā. Pasākumu ievadīja skolas direktora Edgara Viņķa aizkustinošā uzruna, skaistus un ziedošus paldies skolas kolektīvam teica absolventu klases. Sanākšanu kopā kuplināja pirmsskolas „Taurenītis” vecākās grupas audzēkņu priekšnesumi, kā arī 8. un 11. klases apsveikuma vārdi. Pasākumu noslēdza nu jau vairākus gadus ieviestā tradīcija – rožu stādīšana pie skolas.

Gan 9. klases skolēni, gan divpadsmitie atzina, ka aizvadītie gadi Madlienas vidusskolā ir paskrējuši nemanot: „ Tā jau ir – kad cilvēks jūtas labi un ir laimīgs, tad laiks paskrien nemanot. Šis laiks, it īpaši vidusskolā, ir bijis pilns ar asarām un smiekliem, dzīves un skolas mācībām, piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem. Pasākuma laikā bieži aizdomājāmies par vidusskolas laikā piedzīvoto un pārdzīvoto, sapratām, ka Madlienas vidusskola vienmēr būs vieta, kurā glabāsies daudz brīnišķīgu atmiņu, vieta, kurai vienmēr piederēs daļiņa no mūsu sirdīm. Paldies visiem – skolotājiem, tehniskajiem un virtuves darbiniekiem – par zināšanām un sniegto atbalstu, esot mums blakus visu skolas laiku! Jūs esat mūsu dārgums un zelts!” 9. un 12. klase lielu paldies saka 8. un 11. klases kolektīvam par ļoti mīļi izdekorētajām klasēm un svētku cienastu! Paldies!