12.12.-16.12.
Izstāde „Ziemassvētku dekors”, „Labo darbu nedēļa”.

izliekam līdz plkst.16.00. pirmā semestra vērtējumus.

plkst.14.30.Pedagoģiskās padomes sēde par semestra skolēnu mācību sasniegumiem.

plkst.14.00 Sekmēs veiksmīgāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie skolas direktora skolas Aktu zālē.
- 17.00. Ziemassvētku eglīte skolas skolēniem.
- 19.00. Diskotēka.

22.12.2016.-04.01.2017.
skolēnu Ziemas brīvdienas.

par skolu

15.maijā Madlienas vidusskolā 9. un 12.klašu skolēniem iezvanīta pēdējā mācību stunda…

Šogad tradicionāli uz Pēdējā zvana pasākumu skolas zālē pulcējās 12. un 9.klases skolēni ar savām klases audzinātājām – Intu Ošu un Ivetu Mežajevu. Pasākumā piedalījās jauniešu pedagogi, skolasbiedri un vecāki. Klātesošos priecēja topošo absolventu pateicības vārdi skolai un saviem skolotājiem, kā arī prezentācijas par skolas dzīves spilgtākajiem notikumiem. Skolas direktors Edgars Viņķis jauniešiem vēlēja veiksmi eksāmenos un turpmākajā izglītības ceļā, kā arī pēdējās dienas novērtēt savus klasesbiedrus un viņu draudzīgo atbalstu daudzu gadu garumā. Pasākuma noslēgumā nākamie absolventi skolas teritorijā stādīja rozes, savukārt 12.klašu jaunieši papildināja skolas apstādījumus ar īpašiem koku stādiem.

aktuāli

rakstu arhīvs