Pielokām „Latvijas skolas somu”
23.05.2019.

Mūsu skola, tāpat kā daudzas skolas Latvijā, ir veiksmīgi īstenojusi Latvijas simtgades akcijas „Latvijas skolas soma” piedāvājumu 2. semestrī, kad kultūras aktivitāšu īstenošanai saņēmām no Kultūras ministrijas finansiālu atbalstu 1426,00 eiro apmērā. Tie tika izmantoti dažādu pasākumu biļešu iegādei un transporta pakalpojuma izmaksām, lai īstenotu akcijas mērķi – nodrošināt Latvijas skolas vecuma bērniem un jauniešiem iespēju klātienē izzināt un iepazīt Latvijas vērtības, kultūrtelpu un attiecības jēgpilnā darbībā, tādējādi spēcinot skolēnos piederības sajūtu un valstisko identitāti.

Akcijas ietvaros 2. semestrī mūsu skolā viesojās jaunie Nacionālā teātra aktieri ar lekciju „Kas ir teātris”, 5. un 6. klase devās uz Rīgu – teātra izrādi „Planēta 85” Dailes teātrī, 8. un 9. klase apmeklēja teātra izrādi „Pavasaris” Valmieras teātrī, 1. klase devās ekskursijā uz Skrīveru pārtikas kombinātu, Krapes filiāles skolēni apmeklēja Botānisko dārzu Rīgā un ZINOO centru Cēsīs. Sakām paldies akcijas organizatoriem par doto iespēju un pacietīgi gaidīsim akcijas turpinājumu 2019./2020. mācību gada 1. semestrī.