Pirmklasnieki svin pirmās 100 dienas skolā
17.02.2019.

Februāris ir mēnesis, kad pirmo klašu skolēni skolā aizvadījuši pirmās 100 mācību dienas. Piektdien, 15. februārī, mazie pirmklasnieki atzīmēja savas skolā pavadītās 100 dienas. Visi mazie skolnieciņi pulcējās zālē uz pasākumu. Tur jau viņus gaidīja ceturtās klases bērni, kuri bija sagatavojuši dažādus uzdevumus,lai pārbaudītu jaunāko skolas biedru zināšanas un prasmes.

Paldies ceturtās klases skolēniem un skolotājai Signei Kušnirei par radīto prieku pirmklasniekiem! Paldies bērniem par draudzību un sadarbību aktivitātēs.

Paldies arī vecākiem par pirmklasnieku atbalstīšanu skolas gaitās!

Lai mazajiem skolnieciņiem arī turpmākās dienas Madlienas vidusskolā būtu jaunu zināšanu, izturības un radoša dzīvesprieka pilnas!