Pretī rudenim uz Vidzemi

12. oktobrī 10. klase devās pretī rudenim uz Cēsu pili. Tās komplekss atrodas pilsētas pašā centrā, kur nelielā teritorijā izvietoti vairāki unikāli dažādu vēstures laikmetu liecinieki. 

Pēc pils apskates devāmies uz Valmieru, lai mestos piedzīvojumos Sajūtu parka koku trasē. Tas ir izaicinājums 1,5 km garumā, 5-11 m augstumā ar 4 trošu braucieniem pāri upei! Šai takai nav izteiktas grūtības pakāpes kā citās jau zināmās trasēs, bet, neraugoties uz to, skolēni guva neaizmirstamas emocijas un adrenalīna devu.

Signe Liepa par ekskursiju:

Ekskursijā kopā ar klasi devāmies apskatīt Cēsu pili, kā arī izjust Valmieras Sajūtu parku. Kādam tas atausa atmiņas, citam tās radīja. Gida pavadījumā iepazinām pils vēsturi, kā arī telpas un to nostāstus. Bija iespēja redzēt hologrammu šovu, kas radīja neaprakstāmas sajūtas. Jutāmies kā viduslaikos, kad mums pasniedza sveču laternas kā gaismas avotu, lai kāptu pils tornī. Pēc garās pastaigas pa pili devāmies uz Valmieru, paēdām pusdienas, lai sagatavotos Sajūtu parkam. Kādam šī trase deva iespēju pārvarēt bailes, kādam adrenalīnu. Visi bija pozitīvi noskaņoti un izbaudīja šo dienu. Manuprāt, brauciens pāri Gaujai dažiem radīja nekad nejustas sajūtas. Šis parks deva mums iespēju pārbaudīt sevi, cik labi spējam noturēt līdzsvaru, kā arī mūsu drosmi. Trase nebija gara, bet bagāta ar emocijām. Pēc labi pavadītas dienas braucām mājās. Līdzi ņēmām labas atmiņas un garastāvokli.

10. klases audzinātāja Justīne Linde