18.03.-22.03.
Pavasara brīvdienas 12. klases skolēniem.

Skolēnu deju kolektīvi piedalās deju kolektīvu skatē Ogres KC.

25.-29.03.
Izstāde „Pieminot deportācijas 70 gadadienu!”.

aprīlis: ⇅

maijs: ⇅

jūnijs: ⇅

Sadarbībā ar Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmiju (LUMA) arī šajā mācību gadā mūsu skolas jauniešiem ir iespēja apgūt maksas profesionālās pilnveides izglītības programmu vidusskolēniem „Uzņēmējdarbības pamati”. 5.novembrī skolā viesojās projekta „Esi līderis!” dibinātājs, kā arī veiksmīgs uzņēmējs Jānis Stabiņš un tikās ar 10. un 11. klases skolēniem, lai sniegtu informāciju par projekta mērķi un piedāvājumu. Viņš uzsvēra katra cilvēka iespējas savas nākotnes veidošanā, jo līderis ir tas, kurš mēģina realizēt vispārdrošākās idejas un nebaidās doties pretī lieliem dzīves izaicinājumiem. Jāņa Stabiņa teiktais lika aizdomāties par ierastām lietām no citāda skatu punkta.

Projekta mērķis ir skolēnu zināšanu un prasmju apguve paralēli skolā apgūstamajiem mācību priekšmetiem. Tie ir 7 komerczinību priekšmeti, kas jauniešiem nodrošinātu lielākas iespējas savas turpmākās karjeras veidošanā. Projekts piedāvā iespēju skolēniem piedalīties arī dažādos konkursos, biznesa spēlēs, prakses braucienos uz ārvalstīm un vēl citās aktivitātēs. Plašāku informāciju par projektu var iegūt mājas lapā www.esilideris.lv

Direktora vietniece audzināšanas darbā Elita Atslēdziņa

rakstu arhīvs