Projekts „Latvijas skolas soma”
02.11.2018.

Projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros 1.novembrī 2.-4. klašu skolēni devās uz Latvijas Dabas muzeju, lai iepazītos ar tā ekspozīciju. Skolēniem tika piedāvātas lekcijnodarbības, kurās varēja iegūt daudz jaunu zināšanu par Latvijas un pasaules dabu, tās attīstības vēsturi, dzīvniekiem, augiem. Vislielāko interesi bērnos, protams, raisīja muzeja interaktīvie objekti.

Pastaigā pa Rīgu bērni apmeklēja Brīvības pieminekli, kā arī Latvijas Nacionālo operu.