Radošo darbu konkurss
09.01.2020.

Latviešu valodas aģentūras rīkotajā radošo darbu konkursā “Mans bērnības stāsts” piedalījās skolēni no Latvijas un latviešu skolām pasaulē. Pavisam tika iesniegts 601 darbs – zīmējumi, kolāžas, esejas, stāsti, dzejoļi, pārspriedumi. Labākie radošie darbi tika iekļauti krājumā ar tādu pašu nosaukumu.

Arī mūsu skolas skolēni,skolotāju mudināti, piedalījās šajā konkursā.

Prieks par 2. klases skolnieci Līgu Irbīti un 7. klases skolnieci Evelīnu Irbīti,viņu zīmējumus žūrija ir atzinusi par labiem un iekļāvusi grāmatā. Abas meitenes ir saņēmušas autoreksemplārus.

Paldies viņām par ieguldīto darbu!