Raiņa un Aspazijas konkurss Ogrē
11.03.2015.

11. martā Ogres Valsts ģimnāzijā notika Raiņa un Aspazijas konkurss, kurā piedalījās 9.–12. klašu skolēni no Ogres novada izglītības iestādēm un Valsts ģimnāzijām. Kopā 11 skolas, katrā komandā pa pieciem jauniešiem. No Madlienas vidusskolas uz konkursu devās 11. klases skolēni: A. Pīķe, I. Streile, S. Liepiņa, S. Seveļkova un E. Sprukts. Kā visas skolas, arī viņi skolotājas Zintas Saulītes un Ivetas Mežajevas vadībā bija sagatavojuši muzikāli literāru priekšnesumu par Raini un Aspaziju. Tālāk skolēnus izlozes kārtībā sadalīja komandās, lai veiktu dažādus erudīcijas uzdevumus un izspēlētu teatrālu uzvedumu. Uzvarēja komanda „Lauztās priedes”, kurā aktīvi darbojās Edgars Sprukts. Apsveicam ar pirmo vietu! Konkursā ikviens varēja uzzināt daudz interesanta par mūsu dižajiem literatūras klasiķiem – Raini un Aspaziju.