12.12.-16.12.
Izstāde „Ziemassvētku dekors”, „Labo darbu nedēļa”.

izliekam līdz plkst.16.00. pirmā semestra vērtējumus.

plkst.14.30.Pedagoģiskās padomes sēde par semestra skolēnu mācību sasniegumiem.

plkst.14.00 Sekmēs veiksmīgāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie skolas direktora skolas Aktu zālē.
- 17.00. Ziemassvētku eglīte skolas skolēniem.
- 19.00. Diskotēka.

22.12.2016.-04.01.2017.
skolēnu Ziemas brīvdienas.

par skolu

Septembris ir ne tikai rudens, skolas gaitu sākšanās, bet arī Dzejas dienu mēnesis. Šogad tas rit Raiņa zīmē, jo mūsu lielajam dzejniekam 150. gadskārta. Arī Madlienas vidusskolā notika Rainim veltīti pasākumi.                                           17. septembrī 1.–8.klašu skolēniem Madlienas jaunajā kinozālē bija iespēja noskatīties studijas „Rija” jauno animācijas filmu „Zelta zirgs”, kas veidota pēc Raiņa lugas motīviem. Septembra mēnesī sākumskolas skolēni ilustrēja Raiņa dzeju, zīmējumus varēja aplūkot izstādē.

24. septembrī skolas zālē notika Dzejas dienu pasākums „Rainim 150”, ko vadīja 12. klases skolnieks Edgars Sprukts. Pasākuma dalībnieki tika iepazīstināti ar dzejnieka dzīvi un literāro darbību. Katrs viņa dzīves posms tika ilustrēts ar paša autora dzejas rindām. Tā kā Rainis pazīstams ne tikai kā dzejnieks, bet arī dramaturgs, klašu kolektīvi bija iestudējuši lugu fragmentus: 6. klase „Mušu ķēniņš”, 8. klase „Zelta zirgs”, 11. klase „Pūt, vējiņi!”. Skolas dziedātāju izpildījumā izskanēja dziesmas ar Raiņa vārdiem, bet mazie sākumskolas skolēni nodejoja „Zeltītas vasaras”. Pasākuma noslēgumā skanēja patriotiska dziesma „Daugav` abas malas”.

Dzejas dienu mēnesis ir noslēdzies ar atziņu, ka Rainis joprojām dzīvo gan dziesmās, gan lugās, gan dzejā un ir latvisks, patiess un patriotisks.

Skolotāja Vija Jēkabsone

aktuāli