Roberta Mūka jaunrades konkurss
16.12.2019.

13. decembrī Riebiņu novada Galēnu pamatskolā notika Roberta Mūka jaunrades konkursa apbalvošanas pasākums. Šogad žūrija saņēma vairāk nekā 300 skolēnu domrakstu, labākie tika uzaicināti uz noslēguma sarīkojumu, kurā piedalījās arī četri Madlienas vidusskolas skolēni. Atzinību saņēma Bruno Bombāns, 6.kl. un Artūrs Roga, 9.kl., diplomu par 3. vietu – Undīne Dzene, 8.kl. un Linda Smilškalne, 11.kl. Paldies skolotājām – Vijai Jēkabsonei, Silvijai Tutānei un Zintai Saulītei – par ieguldīto darbu, sagatavojot skolēnus konkursam!