Rūdolfa Blaumaņa literārās prēmijas konkurss
07.12.2019.

7. decembrī Ērgļos notika R. Blaumaņa literārās prēmijas 15. konkursa noslēguma pasākums, kurā kā labākie tika uzaicināti 73 skolēni, viņu vecāki un skolotāji. Madlienas vidusskolas skolnieces – Undīne Dzene, 8.kl., Linda Smilškalne, 11.kl., Elīna Vosveniece, 12.kl. – ieguva atzinības. Jaunietes konkursam palīdzēja sagatavot skolotājas Silvija Tutāne un Zinta Saulīte. Lai meitenēm veiksme arī turpmāk!

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab