12.12.-16.12.
Izstāde „Ziemassvētku dekors”, „Labo darbu nedēļa”.

izliekam līdz plkst.16.00. pirmā semestra vērtējumus.

plkst.14.30.Pedagoģiskās padomes sēde par semestra skolēnu mācību sasniegumiem.

plkst.14.00 Sekmēs veiksmīgāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie skolas direktora skolas Aktu zālē.
- 17.00. Ziemassvētku eglīte skolas skolēniem.
- 19.00. Diskotēka.

22.12.2016.-04.01.2017.
skolēnu Ziemas brīvdienas.

par skolu

„Karjeras nedēļas 2016” ietvaros 17. oktobrī mūsu skolas 5. un 6. klases skolēni kopā ar skolotājām Elitu Atslēdziņu un Marutu Viduci-Ševeli piedalījās Patriotiskās audzināšanas pārgājienā Zilajos kalnos “Sagaidot Juglas kauju 99.gadadienu”. Pasākumu organizēja Ogres novada pašvaldība, Ikšķiles novada pašvaldība, OINPA “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” attīstības aģentūra”, biedrība “Patriotiskās audzināšanas un militārās tuvcīņas skola”. Pārgājiens sākās Ogres pilsētas Zilo kalnu pakājē, apmēram 700 dalībnieku raitā solī virzījās pa Zilo kalnu slēpošanas trasi, pa ceļam apstājoties, lai nedaudz atpūstos un savāktu dabas materiālus Latvijas kartes izveidošanai satikšanās vietā. Pārgājiena dalībnieki nonāca laukumā pie Dubkalnu karjera ūdenskrātuves, kur viņus uzrunāja pasākuma organizatori – uzstājas vīru kopa “Vilki”, klašu kolektīvi ar radošu izdomu aizpildīja iepriekš iezīmētu Latvijas kontūru ar pārgājiena laikā savāktajiem dabas materiāliem.
Skolēnos interesi radīja militārās tehnikas un aprīkojuma paraugdemonstrējumi, to nodrošināja Zemessardzes 54. inženiertehniskais bataljons. Bija iespēja apskatīt un pabraukt ar bruņu transportieriem un apskatīt dažāda veida ieročus. Notika atjautības un veiklības sacensības. Pusdienās tikām cienāti ar karavīra azaidu – putru un siltu tēju. Visi priecīgi un apmierināti par lietderīgi un aktīvi pavadītu dienu atgriezāmies mājās.

maruta

aktuāli