Sākumskolā viesojas Ziemassvētku vecītis
11.12.2018.

Jau ierasts, ka katru gadu decembra sākumā pie mums viesojas Ziemassvētkus vecītis (īstajā vārdā Harry Norrback) no Somijas. Arī šogad gaidījām viņu ar nepacietību.

10.decembrī sākumskolas bērni ar nelielu koncertu un mīļiem apsveikumiem sagaidīja  Hariju atkal viesojamies pie mums. Kā katru gadu, Harijs bija atvedis lielu maisu ar Somijas rokdarbnieču adītajām zeķēm mūsu bērniem. Un, protams, konfektes! Paldies mūsu somu draugiem par sirds siltumu, ko mums dāvā katru gadu!